Jaká kola jsou vhodná pro kočárek Maxi-Cosi Adorra²?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

chtěli bychom původní kola kočárku Maxi-Cosi Adorra² vyměnit za nafukovací. Tyto jsou tvrdé i na dlažbu a městský terén. S malým to v kočárku pořádně otřásá.

Jaká kola doporučuješ?

Kde je koupím?

Děkuji

Ahoj,

bohužel tě zklamu. Maxi-Cosi Adorra² nemá možnost výměny kol. Je to městský typ kočárku. Má kola z tvrzené gumy a jeho mechanické odpružení je o něco tvrdší.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka