Jaká vložka pasuje do sportovní části Easywalker Rudey?

Zodpovězené
25. bře 2022

Ahoj,

mám kočárek Easywalker Rudey.

Jaká vložka pasuje do sportovní části?

Děkuji

Ahoj,

podložky mají univerzální střih, takže se hodí do většiny kočárku, včetně tedy i Easywalker Rudey.

Záleží, jakou máš cenovou představu a jaký typ se Ti libí. Já doporučuji značku Pinkie, která patří k těm cenově dostupnějším. Výhodou je jejich oboustranné použití a výběr z mnoha barevných variant, takže si vybere opravdu každý 🙂. Zajímavé podložky pak má i Petite&Mars či o trochu dražší Beztroska.

Nebo je i možnost nechat si ušít podložku přesně na míru kočárku, můžeš si vybrat látku, materiál a případně další doplňky k tomu (například chrániče pásů, nepadací deka, jarní fusak). Zkus se poohlédnout po různých skupinách na facebooku, které se věnují šití doplňků do kočárku. Já si takhle nechávala šít už dvě podložky a byla jsem moc spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie