Jaké adaptéry na vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size potřebuji ke kočárku Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

mám kočárek Easywalker Harvey2 a vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size.

Potřebuji adaptéry, abych mohla vajíčko připojit na konstrukci?

Ty, co nám doporučili, nesedí.

Děkuji

Ahoj,

ano, k připojení vajíčka k podvozku Easywalker Harvey2 jsou potřeba adaptéry - viz fotka. Ověřovala jsem to ještě na webu výrobce a vajíčko je s kočárkem skutečně kompatibilní, adaptéry by měly sedět bez problémů.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie