Jaké golfky pro dvouleté dítě?

Zodpovězené
13. črc 2022

Zdravím,

ráda bych připořídila golfáč. Mám dva syny, rok a půl od sebe. Mladší z nich už přesedlal do sporťáku (Valco), ale na delší pochůzky či dovolené, bych chtěla staršímu synovi (čerstvě dva roky) pořídit golfky. Chci malý kočár, který zároveň něco vydrží. Zvažuji zejména Cybex Beezy a Espiro Nox. Je mezi těmito kočárky nějaký zásadní rozdíl? Případně bych poprosila o tip na kočárek tohoto typu.

Děkuji a přeji hezký den!

Ahoj,

Espiro Nox zaujme především nižší cenou, automatickým složením a větracím okénkem ve stříšce, které Beezy chybí. Rozdíl je i v materiálu kol, zatímco Nox má kola pěnová, tak Cybex Beezy má gumová, tedy odolnější.

Doporučuji ještě Cybex Eezy S+². Je o trochu dražší, ale má větší kola, která lépe projedou i horší cesty, nižší hmotnost a celkově je pro dítě prostornější.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie