Jaké jsou plusy a minusy kočárku Bexa Air?

Zodpovězené
28. lis 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Bexa Air.

Máš osobní zkušenosti s tímto kočárkem?

Pokud ano, jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

osobní zkušenosti s kočárkem Bexa Air nemám. Ale přečetla jsem o něm dost pozitivně laděných recenzí od maminek, které ho použvaly. Výhodou jsou větší nenafukovací plněná kola, která spolu s odpružením zvládají přejezd i nerovnějším terénem. Velkou výhodou je funkce houpání, která se u kočárků objevuje už jen zřídka.

Celkově hodnotím kočárek pozitivně, protože tentokrát si jeho výrobci skutečně nechali záležet. Je plně nabitý funkcemi a vlastnostmi, které oceníš. Zároveň Tě potěší i jeho bohaté základní příslušenství v ceně kočárku.

Navíc mám radost, že kočárek lze zakoupit i s kvalitní autosedačkou – tzv. vajíčkem Maxi-Cosi CabrioFix.

Podobné modely najdeš v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připojuji pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka