Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Coletto Fado?

Zodpovězené
26. kvě 2022

Ahoj,

hledáme menší lehčí kočárek za dobré peníze. Ne zase úplně maličký, jelikož budeme mít zimní miminko. Jsem maličká, takže s velkými a těžkými kočárky se mi obtížně manipuluje.

V jedné prodejně nám doporučili Coletto Fado.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Můžeš poradit i něco podobného tomuto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

Coletto Fado zaujme především krásným designem i lehkou a velmi dobře odpruženou konstrukcí. Oproti jiným polským kombinovaným kočárkům je výrazně lehčí, ale stále má přes 12 kg. Nepatří tedy k nižším kočárkům, tak je otázka, jak by se Ti s ním manipulovalo, když dítě trochu povyroste. Hluboká korba je velmi prostorná, dobře odvětrávaná a zároveň není těžká a lze ji složit na placku, díky čemuž je kočárek skladnější, například do auta nebo při uskladnění doma. Sportovní část patří k těm menším, takže to není ten typ kočárků co by Ti vydržel dlouho.

Podívala bych se ještě po nižších a lehčích kočárcích, které budou na ovládání příjemnější. Nedávno jsem odpovídala na podobný dotaz v této otázce z poradny, tak si ji určitě přečti, najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě 🙂.

Konkrétně to může být Easywalker Harvey3, který je teď momentálně v doprodeji a dá se sehnat za dobrou cenu. Jedná se o velmi lehký, kvalitní a dobře manipulovatelný kočárek, který je vhodný i pro drobné postavy (bez použití výškových adaptérů).

Nebo Joolz Hub+, který má nástavby položené níže a je tak ideální pro nízké rodiče.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie