Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Hauck Rapid 3R 2022?

Zodpovězené
22. čer 2022

Ahoj,

zajímal by mě Tvůj názor na kočárek Hauck Rapid 3R 2022 black?

Zvládne i terén?

Jaké jsou plusy a mínusy tohoto kočárku?

Rozpočet mám do 7 500 Kč.

Děkuji

Ahoj,

jedná se o cenově dostupný kočárek pro nenáročné rodiče. Plusem je tedy nízká cena, moderní design, prodloužená stříška, dostatečně prostorné sezení, polohování zádové i nožní opěrky a nastavitelná rukojeť. Můžeš k němu připojit jak hlubokou korbu, tak i vajíčko a máš tak kombinovaný kočárek od narození. Nosnost sezení je 22 kg, ale celkově kočárek uveze až 25 kg.

Za mínus považuji horší provedení, především kvalitu plastů a látky, ale vzhledem k jeho ceně, mu je člověk ledacos odpustit 🙂. Hodně modelů se potýká s kmitajícím předním kolem, to však vyřeší výměna podložky.

Celková jízda s kočárkem je lehká a snadno se ovládá i jednou rukou. Kola má gumová, tedy je nemůžeš píchnout. Odpružení je spíše mírné, přesto jsou jízdní vlastnosti dobré a terén projede. Pokud máš omezený rozpočet, nebo jen nechceš do kočárku moc investovat, tak je určitě dobrou volbou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie