Jaké jsou plusy a minusy kočárku Inglesina Vittoria?

Zodpovězené
7. říj 2022

Dobrý den,

jaký názor máte na kočárek Inglesina Vittoria? Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Inglesina Vittoria je elegantní kočárek retro typu na houpavé konstrukci. S váhou 14,6 kg však nepatří k nejlehčím. Má neotočná kola se kterými jízda a hlavně manévrovatelnost jednou rukou není tak snadná.

Máš možnost výběru ze dvou typů konstrukcí:

  • klasičtější Comfort s bezúdržbovými bílými gumovými koly,
  • Ergo Bike s hrubšími nafukovacími koly.

Výšku rodičovské fixní rukojeti u tohoto typu nelze nastavit. Ve spodní části najdeš prostorný chromový nákupní košík.

Jeho sportovní sedátko s nosností 15 kg můžeš na konstrukci nakliknout v jakémkoli směru. Dá se plně polohovat až do úplného 180stupňového lehu. Pomocí adaptérů lze na konstrukci připojit i autosedačku.

Před koupí kočárku z bazaru, si určitě shlédni naše video:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka