Jaké jsou plusy a mínusy kočárků Joie Aeria a Joie Finiti?

Zodpovězené
4. kvě 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Joie Aeria a Joie Finiti.

Jaké jsou plusy a mínusy těchto kočárků?

Děkuji

Ahoj,

jedná se o velmi podobné modely. Joie Aeria má výhodu v tom, že si můžeš sportovní sezení výškově nastavit (4 úrovně), ale oproti Joie Finiti je o skoro půl kg těžší. Další rozdíl je složení spolu s konstrukcí, zatímco u Aeria musíš mít sedačku po směru, u Finiti ji můžeš mít v obou směrech a zvládneš to jednou rukou. Rozměry po složení jsou velmi podobné, ale o něco málo je skladnější Finiti.

Mezi další výhody patří nastavitelná rukojeť, kompaktní složení, kvalitní kola, výhodná cena, prodloužená stříška s odvětráváním, 22 kg nosnost sedačky, která se dá napolohovat do téměř úplného lehu. Dále potěší i velmi prostornou hlubokou korbou XL Ramble, nákupním košíkem s nosností až 4,5 kg a velmi praktické jsou i 5bodové pásy, které mají magnetické zapínání.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie