Jaké jsou plusy a minusy kočárku Kinderkraft Prime 2 3v1?

Zodpovězené
8. pro 2023

Dobrý den,

tápeme ve výběru kočárku. Do popředí se díky ceně dostává KINDERKRAFT SELECT Kočárek kombinovaný 3v1 Prime 2, nemohu ale najít moc recenzí ani zkušeností.

Co mám od kočárku očekávat a je naše předvolba relativně dobrá?

Děkuji

Ahoj,

Kinderkraft Prime 2 vyšel na trh začátkem roku 2023 jako nástupce původního Kinderkraft Prime. Liší se od něj designem, zvýšenou 22kg nosností sportovního sedadla a změnou prošla i původní nafukovací kola, která jsou nově nenafukovací plněná pěnou.

Původní model má velmi pozitivní hodnocení, ze kterých bys měla vycházet.

Jelikož neuvádíš žádné požadavky na kočárek nebo jiný model pro srovnání, tak Ti neumím lépe odpovědět na Tvé otázky: Co mám od kočárku očekávat? Je naše volba relativně dobrá?

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka