Jaké jsou plusy a mínusy kočárku MoMi Estelle?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek MoMi Estelle.

Jaké jsou plusy a mínusy tohoto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

MoMi Estelle je cenově dostupný kočárek s moderním designem. Jeho největší výhodou je jeho nízká cena, lehká hmotnost (7 kg) a dobrá skladnost. Dále zaujme i prodlouženou stříškou s náhledovým okénkem, možností úplného lehu s odvětráváním a polohováním nohou. Kola jsou menší, ale všechna odpružená. Praktické je i jednoduché složení kočárku, který můžeš následně vozit za sebou jako kufr.

Největší nevýhodou je nižší nosnost (15 kg), pro větší děti může být nedostačující. Jinak se jedná o fajn kočárek pro nenáročné rodiče, kteří chtějí designový kousek, ale nechtějí moc investovat.

Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie