Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Nuna Ivvi?

Zodpovězené
5. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Nuna Ivvi.

Jaké jsou jeho plusy a mínusy?

Děkuji

Ahoj,

výhodou je určitě neokoukaný design, dobrá ovladatelnost i přesto, že je kočárek těžší. Kola má bezúdržbová, gumová a odpružená, takže se hodí i do terénu. Sportovní sezení má obousměrné s možností úplného lehu, včetně opěrky nohou, kterou zvládneš napolohovat jednou rukou. Stříška je prodlužovací s kšiltem a náhledovým okénkem. Skládání je lehké a po složení je kočárek poměrně kompaktní, navíc je vybavený úchytem a lze ho tak táhnout za sebou. Potěší Tě i prostorný nákupní košík, který lze rozdělit prakticky na dvě části nebo nastavitelná pogumovaná rukojeť, díky které si kočárek přizpůsobíš pohodlně své výšce.

Jako největší nevýhodu vidím jeho hmotnost, užší sportovní sezení s kratšími bezpečnostními popruhy a konstrukci, která nepůsobí extra robustně - což se někomu ale naopak může líbit. Odpružení by mohlo být také citelnější, kočárek je trochu "tvrdší".

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie