Jaké stupátko nebo sedátko pro sourozence ke kočárku Joie Versatrax lze využít i na vesnici?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

rozdíl mezi dětmi bude 17 měsíců, miminko se narodí začátkem října.

Jaké stupátko, sedadlo pro sourozence, by bylo vhodné zapojit na kočárek Joie Versatrax?

Kočárek se bude využívat hlavně na vesnici.

Děkuji

Ahoj,

většinou doporučuji skejty Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná „ramena“ do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Případně Uptown Rider sourozenecké sedátko se šikovným bočním upevňovacím systémem pro větší prostor na nohy při tlačení kočárku. Mám ho odzkoušeno a jezdí se s ní super.

Všechny možnosti jsou univerzální, takže je hravě připevníš na Tvůj kočárek Joie Versatrax.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka