Jakou dvojkombinaci pro listopadové dítě?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek dvojkombinaci pro listopadové dítě. Žijeme ve vesnici, kde je v části nezpevněná cesta. Já jsem nízká – 154 cm, tedy kočárek by neměl být určen i pro nízké. Cena kolem 12 000 Kč, maximálně 15 000 Kč. Nebráním se ani použitému kočárku.

Cestujeme poměrně často krátké trasy. Také by bylo super, abychom uměli kočárek rychle složit. Barevné kombinace upřednostňuji spíše jednoduché - černé.

Kočárek, který mi padl hned do oka byl Moon Rocca Antrazit, ten jsem však ještě nenašla na bazaru.

Dokázala bys mi něco na ten styl doporučit, který by vyhovoval těmto požadavkům?

Děkuji

Ahoj,

v první řadě jedno malé upozornění. Kočárek Moon Rocca Basic i Moon Rocca Edition jsou tvrdší odpružené kočárky. Vhodnější jsou proto spíše do města, než na každodenní nezpevněné cesty.

Zkus si spíše prohlédnout bazarový model Bugaboo Buffalo. Ten má kola stavěná i na vesnici. Má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou a k tomu dobré odpružení. V bazaru ho najdeš za přijatelnou cenu.

Pokud ale neupřednostňuješ korýtko. Tak si prohlédni podobný nekorýtkový model Cybex Talos S Lux. Má jednoduchý a čistý design.

Mohla by Tě zaujmout i Nuna Mixx Next. Ta může vydržet až do konce kočárkovacího období.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka