Jakou vložku do kočárku Easywalker Harvey3 na léto?

Zodpovězené
8. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych koupit letní podložku do kočárku Easywalker Harvey3, protože dcerka má stále zpocená záda.

Můžeš mi nějakou poradit?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji například Bugaboo Breezy (starší typ), která má navíc prakticky řešené průstřihy na pásy. Neméně oblíbená je i bambusová podložka od značky Pinkie, která má chladivý efekt. Obě jsou velmi prodyšné a vybírat můžeš z různých barevných variant.

Do horkých letních dnů jsou vhodné i podložky z Merino vlny, která má výborné termoregulační schopnosti.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie