Jaký cestovní kočárek i do horšího terénu?

Zodpovězené
21. črc 2022

Dobrý den,

sháním cestovní kočárek, který budeme vozit v aute a využívat na nákupech po městě, dovolené, vesnici u rodičů atd.
Požaduji v prvé řadě skladnost a kompaktnost, ideálně složení/rozložení jednou rukou (není podmínkou). Velký přístupný koš. Leh či skoroleh s dlouhou větrací stříškou na spaní. Polohováni nohou. Já mam 163 cm, manžel 185cm, ten sice jezdi o hodně méně, ale na dovolené aby netrpěl. Nepotřebuji žádný tank, ale aby byl odpružený, projel horší terén jako tráva, kočičí hlavy po městě.

Prosím o tipy jak na levné, tak dražší modely z druhé ruky.

Děkuji.

Ahoj,

doporučuji jednoznačně Inglesina Maior. Na svůj typ má větší kola a fajn odpružení, takže projede i lehký terén. Rukojeť má pevnou, ale je ve výšce 107 cm, takže by se měl pohodlně ovládat i manželovi. Samozřejmostí je i prodlužovací stříška s odvětráváním.

Vyhovovat byl mohl i Avova City Ranger, ale jedná se o nový model, takže na bazarech asi ještě nebude.

Nebo to může být i bazarový Cybex Mios. I když má malá kola, tak je velmi dobře odpružený. Oceníš u něj i výškově nastavitelnou rukojeť, obousměrné sezení, které má i možnost odvětrávání.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie