Jaký cestovní kočárek pro nesedící dítě čistě jen na dovolenou?

Zodpovězené
28. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který bude používán pouze na dovolené jako cestovní.

Naše požadavky:

  • musí být skladný,
  • nesmí zabírat mnoho místa, neboť jedeme autem,
  • lehký,
  • praktický,
  • vhodný pro půlroční dítě, které zatím samo nesedí,
  • prodloužená stříška je výhodou.

Který kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nepíšeš o cenovém rozpočtu, ale předpokládám, že nechceš nic drahého, když budeš kočárek využívat jen na dovolené.

Vyhovovat by mohl Petite&Mars Up.

Z těch levnějších doporučuji i Joie Pact, ale nevýhodou je nosnost jen do 15 kg.

Pokud bys chtěla do kočárku investovat o trochu více, tak doporučuji i Babystyle Hybrid Ezy Fold, Baby Jogger City Tour 2 i Inglesina Quid2 nebo Abc Design Ping Two. Uplatnění najdou jako kompaktní, cestovní kočárky a později i v roli druhého, lehčího sporťáku pro chodící dítě.

Všechny modely lze napolohovat do úplného lehu i s opěrkou nohou, mají prodlužovací stříšku a zároveň splňují rozměry příručního zavazadla do letadla.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie