Jaký držák nápojů na Britax Go Big2?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

mám Britax Go Big2. Je to úžasný kočárek. Zrovna zápasím s držákem nápojů.

Který by mi pasoval nejlépe?

Kočárek má část trubek kulatých a část plošších. Jde mi o to, aby se nehýbal a seděl dostatečně pevně.

Děkuji

Ahoj,

já myslím, že by tam měl sedět bez problémů jakýkoliv univerzální. Doporučuji například držák nápojů od značky Zopa.

Případně doporučuji i Britax organizér, který má 2 kapsy na pití. Sama ho mám a nedám na něj dopustit.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie