Jaký fusak do kočárku Bugaboo Donkey?

Zodpovězené
27. kvě 2022

Ahoj,

chci se poradit ohledně fusaku.

Je Elodie fusak vhodný do kočárku Bugaboo Donkey?

Mladší syn se narodí 1. srpna a teoreticky bude ještě část zimy v hluboké korbě. Při přechodu do sporťáku si nejsem jistá, zda nebude vhodnější original. Starší syn bude mít v říjnu 1,5 roku.

Jaký fusak je pro něj vhodný?

Asi bych také šla do originálu.

Děkuji

Ahoj,

oba fusaky Elodie Details i Bugaboo jsou vhodné do Bugaboo Donkey, a to jak do hluboké korby, tak i do sporťáku. Měla jsem oba a seděly dobře.

Elodie má oproti Bugaboo výhodu, že dítě více kryje v horní části a celkově je širší, takže se do něj vejde i větší dítě. Na délku jsou skoro na stejno.

Bugaboo má dva typu fusaků, buď klasický, který je slabší a dá se využít celoročně, nebo "performance", který se liší odepínací péřovou vrstvou, díky níž je extra teplý.

Záleží na Tobě, co upřednostníš, ale oba jsou velmi dobrou volbou. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie