Jaký fusak do kočárku Cybex Talos S Lux 2023?

Zodpovězené
8. říj 2023

Ahoj,

mám kočárek Cybex Talos S Lux 2023.

Jaký fusak pro květnové miminko?

Je pravda, že popruhy ve sportovní části nelze odepnout?

Potřebujeme asi podzimní i zimní fusak. Zatím jsme ve hluboké korbě.

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem odpověděla na podobnou otázku o příslušenství ke kočárku. Cybex Talos S Lux.

Je pravdou, že bezpečnostní popruhy se od roku 2023 nedají odepnout. Proto je třeba zakoupit originální fusak (např. fusak Gold pro Balios a Talos), který je přizpůsoben vložení – jeho zadní strana má odepínání na suché zipy. Nebo hledat takové odepínání u univerzálních fusaků jiných známých značek.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka