Jaký golfáč pro 2,5letého do 2 500 Kč?

Zodpovězené
5. kvě 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit kočárek vhodný pro 2,5letého (12,5 kg a 95 cm) na cestování. Syn zvládne chodit hodně i sám, ale ještě si neumím představit jet někam na výlet zcela bez kočárku. Většinou ve druhé polovině výletu už je kočárek potřeba a občas v kočárku i spí. Cenově do toho nechci příliš investovat, jelikož je to jen na cestování (do 2 500 Kč ideální, při výrazně lepší kvalitě a vlastnostech může být i o trochu dražší).

Jaké jsou Tvé návrhy na kočárek?

Děkuji

Ahoj,

zaměřila bych se na lehké kočárky, které mají dostatečně velké rozměry. Většina golfek, hlavně těch levnějších, má kratší opěrku zad a celkově menší rozměry, takže je pro větší děti moc nedoporučuji. Já bych šla určitě do bazarového Baby Jogger city Mini Zip. Potěší lehkou hmotností (cca 7 kg), skladností a rozměry vhodnými i pro větší dítě.

Mezi ty prostornější kočárky patří i Babystyle Oyster Zero, je to velmi oblíbený model a nebála bych se bazarové koupě.

A pokud nejsi náročná a chceš dodržet rozpočet, tak doporučuji i Graco Breaze Lite.

Nebo prostornější Kinderkraft Grande. Nevýhodou je ale nižší nosnost (15 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie