Jaký golfáč se vejde do kufru Fiatu 500?

Zodpovězené
7. kvě 2022

Ahoj,

prosím radu při výběru golfáče, resp. letadlového kočárku. Hledám kočárek na dovolenou a do kufru Fiat 500. Musí to být něco maximálně skladného. Kočárek by měl mít polohování do úplného lehu, madlo pro dítě a nehrkotavá kolečka.

Dívala jsem se po Easywalker Jackey a objevila jsem také GB Qbit+ All-City.

Jsou lepší pěnová nebo gumová kolečka?

Kočárek budeme používat jen k cestování. Mám Britax B-Motion 3 Plus, ale do auta ho nedám. Potřebuji kočárek, který se vejde do kufru mého auta. Tedy nedeštníkové skládání. To mám odzkoušené a nevejde se. Do kočárku bych chtěla investovat maximálně 7 500 Kč a nejraději bych koupila na bazaru.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

co se týká materiálu koleček, tak gumová jsou kvalitnější a odolnější než pěnová, do kterých se často zapíchávají kamínky. Každopádně u výběru kočárku hraje neméně důležitou roli i jejich odpružení, a to má právě lepší Easywalker Jackey. Oceníš u něj i lépe řešenou stříšku, prostornější sedadlo a automatické skládání.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie