Jaký golfový kočárek s kolmým sedem doporučuješ pro skoro 15 kg dítě?

Zodpovězené
17. čer 2022

Ahoj,

potřebuji radu ohledně vhodného golfáče/cestovního kočárku vysloveně na dovolenou a pro případ cestování/výletu. Jinak mi skoro dvouletý syn kočárek úplně odmítá. Proto nechci moc investovat.

Potřebuji něco, co má kolmý sed. Měli jsme už dva s tím šikmějším a úplně tam odmítal být. Kamarádka má kočárek s kolmým sedem a v něm syn nemá problém. Chci, aby se dal dát do lehu (nemusí být vysloveně úplný leh) a měl vyšší nosnost vyšší.

Teď má syn 14,8 kg, takže těch golfáčů do 15 kg se obávám.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

mezi cenově dostupné a velmi lehké cestovní kočárky patří Petite&Mars Up. Má 5,8 kg, dostatečně velkou nosnost (22 kg) a složí se lehce do rozměrů příručního zavazadla. Rozměry sedací plochy a zádové opěrky patří k těm menším, ale jsou dostačující. Najdeš u něj rovné sezení, prodlouženou stříšku s náhledovým okénkem, polohování nohou, rukojeť i madlo potáhlé koženkou a menší kola s odpružením.

To samé splňuje i Chicco Goody Plus, který má navíc funkci automatického skládání.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie