Jaký hluboký kočárek je lehký a odpružený?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

chci kočárek s hlubokou korbou, který by byl hlavně váhově lehký a odpružený.

Další požadavky:

  • musí mít dobrou rotaci kol,
  • vhodný do města i do terénu,
  • chodíme i do lesa, tak musí mít celoroční využití,
  • aby se z něj dal udělat sportovní kočárek zezadu i zepředu,
  • ne rozměrově příliš velký,
  • přijatelná cena,
  • může být i starší model,
  • vhodný k výšce cca 170 cm.

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Připínám ji sem, abych se neopakovala:

Zvaž prosím Tvé požadavky na kočárek, protože některé se navzájem vylučují. Jako například otočnost a lesní terén. Také je lepší více popsat, co daným požadavkem myslíš, jako například - "musí mít dobrou rotaci kol". Nechápu, co pro Tebe znamená dobrá rotace kol. Chceš přední otočná kola s možností uzamčení, nebo myslíš velká kola?

Chci říct, že někdy je méně více. Pokud budeš chtít všechno, tak Ti z toho vznikne něco podobného přiloženému obrázku. Sice legrace na zasmání, ale ve skutečnosti nereálné.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka