Jaký hluboký kočárek + vajíčko, s velkými koly, vyšší, pevný a vhodný do každého terénu?

Zodpovězené
20. bře 2022

Dobrý den,

chtěla bych doporučit hluboký kočárek + vajíčko. Hledám něco s velkými koly (retro), aby byl vyšší, pevný, vhodný do každého terénu. Také preferuji, aby to nebyla dvojkombinace (sportovní bych koupila také zvlášť). Na internetu na mě zapůsobil Lonex retro garden 2021, ale nikde jsem na něj nenašla recenze, takže netuším, jestli je vhodný.

Děkuji za radu.

Ahoj,

Lonex Retro by mohl být dobrou volbou. Dá se zakoupit jako samostatný hluboký kočárek nebo v setu s vajíčkem. Ten ale příliš nedoporučuji, protože vajíčka v polské kombinaci jsou spíš jen takovým doplňkem celého setu a nejsou tak propracované a bezpečné jako autosedačky prodávané samostatně. K Lonex se dají dokoupit adaptéry, díky kterým připojíš vajíčka značek Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy, Besafe, Joie a Nuna.

Co se týče kočárku, tak má 15 kg hmotnost, prostornou hlubokou korbu s krásným designem, která je uložená výše. Dále u něj najdeš velká nafukovací kola, dobré odpružení, které umožňuje houpání, výškově nastavitelnou rukojeť a super je nákupní košík, který se dá uzavřít. Ke kočárku navíc dostaneš přebalovací tašku, držák nápojů, pláštěnku a moskytiéru. Největší nevýhoda je skládání a vyšší hmotnost, což je ale běžné u tohoto typu kočárků. Hodnocení zde na koníkovi má velmi dobré a navíc má lákavou cenu. Věřím, že udělá dobrou službu a šla bych do něj.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie