Jaký je kočárek Bugaboo Donkey 5 pro dvojčata?

Zodpovězené
20. dub 2022

Ahoj,

čekáme dvojčata a rozhlížíme se po kočárcích a tudíž nás zatím velmi oslovil Bugaboo Donkey a tedy už novější verze Bugaboo Donkey 5.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek pro dvojčata?

Máme v plánu tento kočárek využívat co nejdéle, tedy až do momentu, kdy v něm děti vydrží. Jde mi i o sportovní část, jestli je dostatečně prostorná. Znám maminky, které s těmi kočárky vydržely až do konce. Znám také takové, které ho prodávaly z důvodu, že jejich dětem to bylo malé.

Já bych nerada měnila, tak se raději poradím.

Děkuji

Ahoj,

sama jsem Bugaboo Donkey měla jako sourozenecký kočárek a byl to jeden z nejlepších kočárků. Hrozně ráda na něj vzpomínám. I když je dražší, tak to byla velmi dobrá investice - udělal nám výbornou službu a velmi dobře se pak i prodal 🙂.

Hluboké korby i sportovní části jsou prostorné na to, že se jedná o dvojkočárek. Sama jsem ho využívala do 3 let staršího syna, protože po obědě ještě v kočárku spal. Co se týče jízdních vlastností, tak jsou velmi dobré, k tomu je kočárek dobře a lehce manipulovatelný na svůj typ. Jediné, co Ti může časem vadit je, že se hůře skládá a je těžší (například při častém cestování autem s malým kufrem). Také je možné, že až děti budou více chodit a méně se vozit, tak k němu přikoupíš ještě nějaký skladnější kočárek - typu golfek, což je úplně normální, ale není to podmínkou (někomu opravdu stačí jeden kočárek až do konce). Já bych se ho vůbec nebála a šla do něj, co se týče dvojkočárků, tak nemá konkurenci, a to jsem vyzkoušela ledacos. Výhodou je i kvalitní servis a velký výběr barevných doplňků, jako jsou stříšky či podložky, takže si kočárek můžeš plně přizpůsobit svému vkusu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie