Jaký je kočárek Joolz Geo3? Pasuje do něj vyrovnávací klínek X-lander?

Zodpovězené
11. črc 2022

Ahoj,

nadchl nás kočárek Joolz Geo3, nemáte s ním zkušenost? Potřebujeme vyšší kočárek, vhodný i do terénu. Také bych se chtěla zeptat ohledně vyrovnávací podložky X-lander, jestli je vhodná i do tohoto kočárku.

Děkuji

Ahoj,

to se vůbec nedivím, protože nový Joolz Geo3 je úžasný! 🙂 Nemám mu prakticky co vytknout. Hluboká část kočárku patří k těm těžším (14 kg), ale přesto se ovládá velmi dobře a jízdní vlastnosti jsou skvělé, je to takový "tank" co projede vše. Nový model prošel spoustou vylepšení, kromě moderního designu to jsou větší kola, díky kterým má ještě lepší jízdní vlastnosti a praktické jsou i reflexní pruhy pro větší viditelnost za zhoršeného počasí. Hluboká korba i sportovní sedačka jsou nyní ještě prostornější, prakticky odvětrávané a s prodlužovací stříškou. Nově má každá nástavba svůj vlastní rám (původně byl jeden společný). Pokud tedy budeš chtít kočárek využívat později jako sourozenecký, tak stačí dokoupit adaptéry a nástavbový set. Oceníš u něj i dobrou skladnost a složení sportovní části s konstrukcí dohromady, nebo zvětšený nákupní košík, který nově uveze až 15 kg.

Vyrovnávací klínek X-lander X-rest je univerzální, sedí do všech kočárků s korýtkovým sezením, tedy bude dobře pasovat i do Joolz Geo3.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie