Jaký je kočárek Peg-Pérego Selfie?

Zodpovězené
18. srp 2022

Ahoj,

mám trojkombinaci Peg-Pérego Book S. Sportovní kočárek bych chtěla vyměnit za lehčí variantu.

Hledám něco skladného, ​​lehkého, vhodného na vesnici. Chci, aby se děťátko mohlo v kočárku vyspat. Zaujala mě proto kolekce Peg-Pérego Selfie. Oproti klasickému sporťáku je váha a skladnost super.

Jen co pohodlí?

Vejde se i zimní fusak?

Jaký je rozdíl mezi Peg-Pérego Selfie 2021 a 2022?

Můžeš poradit jinou značku, která by vyhovovala?

Děkuji

Ahoj,

Peg-Pérego Selfie je pěkný designový model. Akorát, že je to cestovní, sportovní kočárek. Jeho malá přední 13 cm pěnová kola, nejsou vhodná na vesnici. A určitě ne do sněhu. Látka kočárku je také jemně tkaná, vhodná do teplejšího počasí.

Zkus si spíše dívat kočárky s funkcemi Kinderkraft Trig. Myslím tím kola o velikosti minimálně 20 cm, která zvládnou sníh. A látku mají hustěji tkanou, takže dítě ochrání před větrem a chladem.

Podobným modelem je Mutsy Nexo, který je zároveň designově zajímavý.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka