Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book S (uváděný také jako Book Plus S) je vyšší verzí řady Book Plus. Konstrukce je téměř totožná s tou, kterou najdeš i u nižšího Book Plus, má ale navíc koženkou potaženou rukojeť, terénnější zadní kola Soft Ride s dezénem a jednodušší systém aretace předních kol otáčením mechanismu po stranách, takže se k nim nemusíš shýbat. K podvozkům Book S a Book 51 S jsou navíc dostupná dokoupitelná přední větší kola s dezénem pro ještě lepší zdolávání horšího terénu. Sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale také použít ve formě štítu proti slunci.

Book S je v nabídce v módu Sportivo ve sportovní verzi bez příslušenství, Completo ve sportovní verzi s nánožníkem, ale i ve formě podvozku s volitelnými nástavbami: sedadlem, hlubokou vaničkou Navetta či autosedačkou Primo Viaggio. Zakoupit ho můžeš i v kombinaci jednoho z modulárních systémů Elite, Pop Up anebo XL.

Hliníková konstrukce s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy“, podle kterého je kočárek i pojmenován. Předností je i obrovský nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 59 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 59 × 39
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.