Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Book S XL modulární systém kočárku - set nástaveb XL v kombinaci s konstrukcí Book S. Přívlastek kombinace vychází z názvu hluboké vaničky a stylu provedení potahů, který najdeš na všech nástavbách. Navetta XL je oblíbená autovanička použitelná namísto autosedačky kategorie 0+. Kromě ní je Book S v nabídce i v modulárních systémech Elite s elegantní autovaničkou Navetta Elite a Pop Up se skládací vaničkou Navetta Pop Up.

Hliníková konstrukce Book S s tvarovanou rukojetí je odlehčená a díky odpruženým kolům s dvanácti kuličkovými ložisky i o 30 % méně náročná na tlačení oproti srovnatelným kočárkům. Složit ji dokážeš i jednou rukou způsobem “do knihy”, a to i s nasazeným sedadlem. Podle typu skládání je kočárek i pojmenován. Oproti nižší Book Plus má navíc koženkou potaženou rukojeť, terénnější zadní kola Soft Ride s dezénem a jednodušší systém aretace předních kol otáčením mechanismu po straně, takže se k nim nemusíš shýbat. Pro ještě lepší zdolávání horšího terénu si lze dokoupit i volitelná přední větší kola s dezénem. Předností kočárku je i obrovský nákupní košík, který lze vzadu sklopit pro lepší přístup (easy load system).

Ke kombinaci Peg-Pérego Book S XL patří i moderní potahy s texturou a výrazným prošíváním. Sportovní sedadlo Pop Up můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale také použít ve formě štítu proti slunci. Peg-Pérego Book S XL je v modulárním systému dostupný pouze v trojkombinaci, jednotlivé součásti kočárku se však dají zakoupit i samostatně.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 59 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 59 × 39
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.