Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inglesina Aptica je stylový multifunkční kočárek, šikovný ve městě hlavně díky své kompaktnosti a šířce jen 50 cm. Konstrukci dokážeš složit jednoduše, úsporně a hygienicky. Po složení také samostatně stojí, aniž by se dotýkal rukojetí země. V zadní části konstrukce najdeš i integrovaný držák na nápoje.

Extra prostorná hluboká vanička je vybavena dvojitou matrací s horním ergonomickým Wolcome Pad-em, který zajišťuje novorozeňátku do 3-4 měsíců maximální pohodlí. Pro větší miminko ho můžeš zcela odejmout. Vanička je kompletně odvětrávána v prodloužené stříšce iv zadní a spodní části základny. U Aptica najdeš také zcela nové, vylepšené sedadlo s vysokou zádovou opěrkou a prodlouženou opěrkou nožiček. Zvládne tak i větší dítě, pro které je atestováno až do 22 kg. Výhodou je i prodloužitelná stříška s roztažitelným kšiltem, poskytující úplnou ochranu.

Ke kočárku můžeš dokoupit autosedačku CAB Aptica (případně též Huggy nebo Darwin), kterou nasadíš na podvozek bez potřeby adaptérů, případně zakoupit kočárek rovnou v setu Quattro 4v1. Kromě něj je dostupný i set Duo - oba sety obsahují kromě kočárku a doplňků i stojan Stand Up, kompatibilní se všemi nástavbami. V nabídce je i mnoho dalšího příslušenství dostupného zvlášť.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109,5 × 50 × 96
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 50 × 34
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.