Jaký je kombinovaný kočárek Hauck Pacific 4 3v1?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi Hauck Pacific 4 3v1 Shop N Drive Set Caviar.

Jaký máš názor na tento kočárek na prvních pár měsíců sportu?

Potom budeme mít jiný.

Děkuji

Ahoj,

nevím jak přesně myslíš poznámku ohledně sportu. Předpokládám, že myslíš procházku, protože dítě v prvních měsících není stavěno na natřásání se v terénu.

Hauck Pacific 4 je typ kočárku se sedadlem 2v1. To znamená, že hluboká korba se potáhnutím za pásy změní na sportovní sedadlo. Je to cenově dostupný model, který je vhodný do městského terénu. Má k tomu přizpůsobeno dvojité odpružení pěnových kol. Ve své kategorii (typ sedáku 2v1) patří mezi Top kočárky. Oproti kolegům má menší vnitřní rozměry. Je vhodný pro nižší rodiče.

Podobným modelem je populární Petite&Mars Grand II nebo elegantní Lionelo Greet .

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka