Jaký je rozdíl mezi Easywalker Jackey a Easywalker Miley?

Zodpovězené
11. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych Tě poprosit o radu při výběru kvalitního sportovního kočárku. Měl by mít dobrou skladnost, do úplného lehu, nižší váhu a nosnost kolem 22 kg, s co nejdelší stříškou.

Můj favorit Baby Jogger City Mini Zip již nelze koupit. Klidně bych brala i bazarový, ale také je obtížně dostupný. Hledám něco v podobné kvalitě.

Mám Baby Jogger City Elite 2 a jsem s ním spokojená. Jen při cestování zabírá spoustu místa.

Líbí se mi Easywalker Jackey a Easywalker Miley.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Další kandidáti:

Inglesina Quid2
Leclerc Influencer
Elodie Details Mondo
Cybex Eezy S+²
Babystyle Hybrid Ezy Fold
Petite&Mars Up

Který z těchto je nejlepší?

Je i jiný, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Easywalker Miley doporučuji jako vyloženě cestovní kočárek. Oproti Jackey má kratší stříšku (nemá kšilt), menší kola, kompaktnější rozměry po složení, ale i o něco menší rozměry sedáku. Všestrannější model je rozhodně Easywalker Jackey, který je super jak na cestování, tak si ho umím představit i v roli samostatného kočárku. Navíc u něj oceníš i funkci automatického skládání.

Co se týče Tvého výběru, tak se jedná o velmi povedené kočárky, které splní Tvé požadavky (mimo Petite&Mars Up, který má nosnost jen do 15 kg). Výběr to rozhodně není lehký a rozhodují víceméně detaily.

Nejdelší stříšku má určitě Elodie Details Mondo, ale nemá žádné větrací okénko. Oproti Jackey je o trochu méně prostorný a hůře odpružený. Jinak je to též velmi oblíbený kočárek.

Dlouhou stříšku (ale opět bez větrací okénka) má i Cybex Eezy S+², který má z uvedených modelů největší gumová kola a tak projede i lehčí terén.

Já osobně bych šla do Easywalker Jackey, ale ani s ostatními modely neuděláš chybu. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie