Jaký je rozdíl mezi Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey2.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Děkuji

Ahoj,

Easywalker Harvey2 je starší model, předpokládám, že myslíš Easywalker Harvey3, který prošel řadou vylepšení, ať už to je prostornější hluboká korba a sportovní sedačka či větší kola s citelnějším odpružením.

Jedná se o podobný typ kočárků, největší a nejzásadnější rozdíl je ve sportovní sedačce - u Easywalker Jimmey je to klasická, do úplného lehu sklopitelná, sedačka, která je více prostornější. U modelu Easywalker Harvey3 najdeš korýtkový typ sezení. Záleží tedy na každém co upřednostňuje více.

Další rozdíl je v hluboké korbě, kdy Easywalker Jimmey má v korbě tzv. panoramatické okénko, které napomáhá lepší cirkulaci vzduchu během teplých letních dnů, nebo miminko může díky němu pozorovat okolí při pasení koníků. Toto odvětrávání v korbě má i Harvey3, ale jen v Prémiové edici - Easywalker Harvey3 Premium. Rozměry hluboké korby zůstaly stejné.

Jimmey má dále vychytávku ve formě prostorného a uzavíratelného nákupního košíku, který můžeš jednoduše vycvaknout a vzít s sebou jako nákupní tašku, což je velmi praktické. Super je i jeho zvýšená 10 kg nosnost, Harvey3 má nosnost jen 5 kg.

Vybrat si mezi těmito modely není vůbec jednoduché, zvlášť když Easywalker Harvey3 můžeš zakoupit momentálně za velmi výhodnou cenou. Ať se rozhodneš pro jakýkoliv, tak určitě budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie