Jaký je rozdíl mezi Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown?

Zodpovězené
2. čer 2022

Ahoj,

zaujaly mě dva modely od značky Hauck. A to Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown.

Mé požadavky jsou:

  • dobře ovladatelný i v obtížněji dostupném terénu, jako jsou rozkopané vesnické cesty,
  • aby byl prostorný.

Doma už máme Cybex Balios S Lux a mám pocit, že je to spíše takový městský kočárek. Zdá se mi, že je synovi dost malý a úzký. Malý má sice jen rok, ale je to kus chlapa a Balios nebyl pro něj dost dobrou volbou. Ještě přes léto v pořádku, ale neumím si představit zimu s tímto kočárkem.

Jaký je rozdíl mezi Hauck Rapid 3R a Hauck Uptown?

Děkuji

Ahoj,

Hauck Uptown je městský typ kočárku do nenáročného terénu. Vzhledem k požadavkům je pro Tebe vhodnější Hauck Rapid 3R, jelikož se jedná o trojkolku, které mají všeobecně lepší jízdní vlastnosti v terénu.

Případně stojí za zvážení i Hauck Runner 2, který má větší nafukovací kola, která jsou do terénu nejlepší. Oproti Rapid má však kratší stříšku, chybí mu odpružení a nelze polohovat opěrku nohou (dá se však dokoupit polohování).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie