Jaký je rozdíl mezi kočárkem Easywalker Harvey3 a Petite&Mars Trails?

Zodpovězené
23. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně značky Petite&Mars. Vybíráme dvojkombinaci pro květnové miminko.

Z dostupných značek a kočárků u nás zatím jistě vyhrává Easywalker Harvey3. Všimli jsme si však novinky značky Petite&Mars Trails, která mě rovněž zaujala designem a hlavně je to podstatně levnější kočárek. Nechci srovnávat nesrovnatelné značky, jsou mi jasné kvality Easywalkeru.

Vyplatí se investovat o 10 000 – 12 500 Kč navíc do Easywalkeru?

Pocitově při obhlídce obou kočárků v prodejně jsme necítili značný rozdíl.

Moje jediné parametry pro výběr kočárku byly snadná manipulovatelnost, nic mohutného, ​​snadno skladného do auta, v podstatě městský kočárek.

Děkuji

Ahoj,

můj názor je, že ano, pokud máte rádi kvalitu, patříte mezi náročnější rodiče a nevadí vám do kočárku investovat. Já razím heslo, že je lepší koupit bazarový dražší model, než nekvalitní nový. 🙂

Tím nechci vůbec říkat, že značka Petite&Mars má špatné kočárky, ba naopak! Na svoji cenu se jedná o opravdu slušně vybavené kočárky a doporučuji je ráda, ale nižší cena je tam znát.

Konkrétně model Petite&Mars Trails mi připomíná kopii Easywalker Rudey.

Trails jsem v ruce ještě neměla, navíc je to novinka a recenze ještě nikde nejsou. Takže nedokážu vůbec posoudit, jak si jsou podobní co se týče jízdních vlastností a odpružení. Když jsem si srovnávala Rudey a Harvey, tak se mi mnohem lépe manipulovalo právě s Harveym.

Já osobně bych investovala do značky, zvláště pokud třeba plánujete kočárek nechávat i pro druhé dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie