Jaký je rozdíl mezi kočárky Easywalker Jimmey, Easywalker Harvey3 a Easywalker Harvey3 Premium?

Zodpovězené
20. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi tři kočárky. A to:

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Který z nich by sis vybrala ty?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem v poradně nedávno odpověděla, takže Ti ji připínám:

Osobně bych si vybrala korýtko, tedy Easywalker Harvey3 Premium. A to proto, že já jsem u všech mých dětech měla korýtkové kočárky. Moji synové do cca 18 měsíců raději spávali s nožičkami výše. Je to i z důvodu potravinové intolerance, na kterou měli dědičnou predispozici po mně.

Pokud však upřednostňuješ typ sportovního sedadla s rovným lehem, tak raději sáhni po Easywalker Jimmey.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka