Jaký je rozdíl v kočárcích Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade?

Zodpovězené
4. pro 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade a Grey Marle.

Jaký je v nich rozdíl?

Je rozdílný rok výroby, nebo je to tentýž kočárek jen s jiným barevným provedením?

Děkuji

Ahoj,

název modelu je Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Vznikl ze základního modelu Valco Baby Snap 4 a přináší:

  • Prémiovou „Tailormade“ kvalitu potahů stříšky i sedáku v melange provedení.
  • "Trend" prvky: koženkou potaženou polohovatelnou rukojetí i dětské madlo.
  • Model s přívlastkem "Sport" má oproti němu terénnější nafukovací kola.
  • Grey Marle je název barvy roku 2022, také Denim a Mocha.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka