Jaký je rozdíl ve sporťácích Joie, hlavně co se terénu týče?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Ahoj Katko,

nedávno jsem Tě poprosila o radu ohledně sportovního kočárku. Doporučila jsi Joie Mytrax, moc Ti děkuji. Uvažovala jsem potom ještě o Moon Resea Sport nebo Riko Nuno, ale asi opravdu půjdu do Joie.

A teď - jaký je rozdíl mezi Mytrax, Mytrax flex a Versatrax (vím, že Versatrax lze v obou směrech) hlavně, co se terénu týče?

Vyhraje ten kočárek, který zvládne terén nejpříjemněji pro dítě. 🙂

Moc Ti ještě jednou děkuji a přeji krásné dny.

Ahoj,

děkuji moc za Tvůj dotaz a za projevenou důvěru. 🙂

V prvé řadě - kočárky Moon Resea Sport a Riko Nuno jsou také velmi kvalitní kočárky, ale Joie je do terénu určitě lepší. A teď konkrétně: jízdní vlastnosti Tebou zmiňovaných modelů jsou velmi podobné - je to především díky opravdu kvalitnímu odpružení a naprosto bezkonkurenční je vzorek, kterými kola disponují.

Vyzkoušela jsem všechny tři modely a zvolila bych Mytrax. Jezdilo se mi s ním nejpříjemněji. Byl opravdu stabilní, žádný "naklepávač řízků", jak tomu s oblibou říkám, takže prcek se v něm nejen pohodlně povozí, ale také vyspinká. A za mě - je velmi prostorný a vydrží Ti. Řekla bych, že i materiálově byl takový nejkvalitnější, působí velmi bytelně, ale zároveň je lehký, skladný a můžeš ho ovládat jednou rukou a stále se Ti pojede pohodlně, i když se budeš brodit sněhem nebo když se rozhodneš udělat si procházku po lese a najedeš na kořeny.

Versatrax má sice možnost jízdy po i proti směru, ale to je na něm asi jediná výhoda, kterou bych mohla vypíchnout. Hodně dělá i to, že sportovní kočárky, u kterých lze měnit směr sedací části, budou vždycky o trochu méně stabilní než ty, které jsou "napevno", protože se Ti u nich může po čase zdát, že jsou třeba trochu kývavé nebo že neudržují dostatečnou stabilitu. Není tomu tak samozřejmě vždy, ale ta možnost tady je.

Mytrax Flex je v podstatě totožný s Mytraxem, ale jak říkám - po svých zkušenostech v terénu bych se přiklonila k Mytraxu. 😉

Kdybys měla ještě nějaký doplňující dotaz, klidně zase napiš. 😇

Měj se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz