Jaký kočárek do města i do terénu?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

prohlížím už dlouho všechny možné kočárky, ale stále se neumím rozhodnout. Nejprve jsem se dívala na Britax Smile 5Z, ale je prý dost těžký. Líbil se mi Joolz Hub+, ale zdá se mi nízký. Oba jsme dost vysocí.

Hledám kočárek vhodný do města, ale i k občasnému kočárkování v terénu. Mohl by být trošku odpružený. Musí být lehký, skladný, dobře ovladatelný. Sportovní část určitě ne korýtková, ale s velkou stříškou a musí jít úplně do lehu. Chci dvojkombinaci, autosedačku už mám vybranou Britax Römer Baby-Safe 5Z. Cena nerozhoduje.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

v první řadě je důležité podotknout, že kočárky od značek Joolz a Cybex nejsou kompatibilní s autosedačkami Britax. Jsou to konkurenční značky.

Nedávno jsem na velmi podobnou otázku jsem v poradně odpověděla, tak Ti ji sem připnu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka