Jaký kočárek do terénu doporučuješ pro prvorodičku?

Zodpovězené
12. led 2023

Ahoj,

jsem prvorodička a v kočárcích se vůbec nevyznám. Bydlíme na vesnici a plánujeme kočárkovat hlavně v přírodě, tedy polní cesty, lesní cesty a občas hory. Podmínkou je velká hluboká korba (co největší) a aby byl krásný.

Přemýšlím nad Cybex e-Priam nebo Inglesinou. To jsou kočárky, které se mi líbí.

Jsou pro nás vhodné?

Už mám objednaný Nanan by Momon Velvet Champagne, ale asi ho zruším.

Můžu Tě poprosit o názor?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připnu pro inspiraci.

Rozumím, že design kočárku je pro Tebe důležitý. Je třeba ještě zvážit, zda Ti znehodnocení tak drahého městského kočárku, jako je Cybex e-Priam nebo Nanán, za to stojí. Vesnici s nimi zvládneš. Na polní cesty, lesní cesty, hory a podobně vhodné nejsou.

Já bych Ti doporučila přečíst si odpovědi na otázky, které jsem Ti poslala. V nich najdeš rozdělení kočárků do různých terénů. A zároveň doporučuji zvážit, jestli Ti jeden kočárek bude stačit. Podobně jako ty, i já bydlím na vesnici a mám 3 kočárky. Klasický trojkombi kočárek od narození (na vesnici), cestovní a terénní kočárek. Každý z nich je určen do jiného terénu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka