Jaký kočárek je podobný Valco Baby Snap 4, ale aby byl vhodný pro vyšší rodiče?

Zodpovězené
31. srp 2023

Dobrý den,

hledáme sportovní kočárek podobný Valco Baby Snap 4 Sport, který by měl výhody Valca (cenově příznivý, lehký, větší kola, prostorný a nehrkavý kočárek), ale navíc by měl lépe řešené madlo - polohovací/vytahovací pro vyšší rodiče a jinak řešenou brzdu bez tyče mezi zadními koly.

Existuje takový?

Děkuji

Ahoj,

začnu modelem kočárku z Rakouska – Nikimotion Autofold. Tento sportovní model byl vyvinut dle současného trendu, a to nejvyššího využití v kombinaci s jednoduchou manipulací a nízkou hmotností. S technologií "One-Fold" se jednoduše složí naplocho pouze jednou rukou. Také díky kompaktním rozměrům po složení nezabere mnoho místa doma či v kufru auta. Absence zadní osy kol nebrání vyšším rodičům v dlouhých krocích.

Twistshake Tour je pro změnu zase švédská novinka z května 2020. Tento sportovní kočárek od firmy usnadňující krmení dětí je nejen lehký, skladný a stylový, ale také život zjednodušující. Nabízí individuálně odpružená kola s absencí zadní osy, nastavitelnou rodičovskou rukojeť či stříšku s kšiltem a velkým náhledovým oknem.

Popřípadě si prohlédni i Gesslein Smiloo Happy+ s neotočným sedadlem, ale skutečně všestranným využitím. Odpružená kola s dezénem a lehká, ale stabilní konstrukce mu umožňují projet nejen městem, ale i lehčím terénem. Navíc oceníš také prostorný nákupní košík a rychlé skládání, které zvládneš i jednou rukou.

Další vhodné modely kočárků najdeš v této mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka