Jaký kočárek má ložnou plochu dlouhou 100 cm a více?

Zodpovězené
12. črc 2023

Ahoj,

máme Petite&Mars Street+ Air. Ložná plocha je 90 cm, ale takovou délku má i náš rok a pul starý syn.

Je nějaký kočárek s delší plochou na ležení 100 cm a více?

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky Baby Jogger mají na trhu nejprostornější sezení a nejdelší ložnou plochu, která přesahuje 100 cm.

Na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Nejpodobnějším modelem z jejich široké nabídky pro Tebe je Baby Jogger City Mini GT2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka