Jaký kočárek na dovolenou doporučuješ pro 22měsíční dítě?

Zodpovězené
9. čer 2022

Ahoj,

chystám se na dovolenou k moři. Hledám kočárek do letadla. Musí být lehký, jednoduše se skládat a s menšími rozměry po složení. Dítě má 13 kg a 22 měsíců.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nenapsala jsi mi cenový rozpočet, ale předpokládám, že nechceš nic drahého, když budeš kočárek využívat jen na dovolené.

Vyhovovat by mohl Petite&Mars Up, ale má kratší zádovou opěrku.

Pokud bys chtěla do kočárku investovat o trochu více, tak doporučuji i Babystyle Hybrid Ezy Fold, Baby Jogger City Tour 2 i Inglesina Quid2 nebo Abc Design Ping Two. Uplatnění najdou jako kompaktní, cestovní kočárky a později i v roli druhého, lehčího sporťáku pro chodící dítě.

Všechny modely lze napolohovat do úplného lehu i s opěrkou nohou, mají prodlužovací stříšku a zároveň splňují rozměry příručního zavazadla do letadla.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie