Jaký kočárek na vesnici pro 14měsíční dítě?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

momentálně máme kočárek Bugaboo Cameleon. Kupovali jsme ho kvůli korýtkovému sezení, že pokud bude dobrý, tak koupíme novější. Malému se tam líbilo, ale dosud jsme se nedokopali koupit novější i přestože je rozhrkaný. Problém je skládání do auta.

Máme koupit nějaký novější Bugaboo a mít jej až do konce kočárkování?

Nebo je lepší volba něčeho takového jako Petite&aMars Cross?

Líbí se mi skládání. Nejsem si jistá vhodností ke spaní a velikostí.

V Bugaboo korýtku už má hlavu u stříšky při lehu (zatím to nevadí). Je to mé první dítě a chci mít pouze 1 kočárek. Bydlíme na vesnici, ale silnice jsou docela v pohodě. Měli jsme kočárek Moon Style a bylo to též pohodě. Kolečka nechci zdvojená jako jsou na golfovém.

Děkuji

Ahoj,

klidně můžeš sáhnout i po Petite&Mars Cross. Je to cestovní typ kočárku, na výlety, popřípadě na rychlé přechody městem. Ale terén, který popisuješ hravě zvládne a může se stát skvělým společníkem. Mínusem může být akorát jeho menší výška (42 cm) zádové opěrky. Jinak je to novinka, která se stává populární mezi maminkami.

Pokud zvolím kompromis cestovního, pokračovacího sportovního kočárku, tak mě napadne i kandidát Easywalker Jackey. Tento kočárek splňuje všechny požadavky. Je uzavřený a s vhodným fusakem vhodný i zimu.

Prohlédni si také bazarový model Mamas&Papas Sola City. Má nosnost sedáku až 22 kg a je neskutečně skladný. Navíc jeho kola zvládnou nejen město, ale také občasný nerovný povrch.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka