Jaký kočárek pro 160 cm vysokou ženu a 200 cm vysokého muže na vesnici?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

mám 160 cm a 2metrového přítele. Hledáme něco dobře odpruženého s hlubokou korbou a dobrou sportovní částí. Pocházíme z vesnice, takže kočárek musí být vhodný pro vesnici. Děťátko budeme mít v dubnu. Kolečka asi nenafukovací.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

neuvádíš cenový strop a ani žádné jiné požadavky na kočárek, takže výběr může být velmi široký.

Z dražších kočárků si prohlédni: Joolz Geo3, Joolz Day5 nebo Bugaboo Fox 5.

O něco cenově dostupnější modely jsou: ABC Design Salsa 4 Air, Jasmine Camino, nebo Roan Bass Next.

Z levnějších: Zopa Move Cross 2, Kinderkraft Everyday nebo Espiro Yoga.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka