Jaký kočárek pro roční a 12 kg vážících dětí, se sedadly vedle sebe?

Zodpovězené
8. čer 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro děti, které budou vedle sebe.

Požadavky:

  • dlouhá stříška,
  • vesnický terén,
  • úzké dveře a ideální něco, co využijeme alespoň 2-3 roky,
  • nic s nosností 15 kg - již nyní mají skoro 12 kg v roce,
  • ideální bazarovou věc do 6 000 Kč.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

já bych šla určitě do Baby Jogger City Mini GT Double, patří k těm užším kočárkům a na bazaru se dá sehnat za fajn peníze. Kromě toho nabídne velmi prostorné sezení na svůj typ, vysokou nosnost a dobré jízdní vlastnosti.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie