Jaký kočárek s úplným lehem může konkurovat Joolz Aer?

Zodpovězené
8. lis 2022

Dobrý den,

poradíte mi prosím kočárek, který může konkurovat Joolz Aer a přitom jde do úplného lehu?

Děkuji

Ahoj,

mezi konkurenty určitě patří cestovní, sportovní kočárek Easywalker Jackey. Můžeš si o něm přečíst moji podrobnou recenzi, kterou jsem nedávno napsala.

Podobným modelem je Silver Cross Jet 3, který na trh přišel v letošním roce. Nevýhodou je jeho dostupnost na západním trhu.

Určitě zmíním i kočárek Avova City Ranger , který je lehký a skladný. Zároveň nabízí možnost polohování zádové opěrky do lehu a neobvykle větší stříšky XL rozměrů. Zároveň nabízí prostornost sedáku s nosností až 22 kg.

Podobným, ale již sportovnějším typem kočárku, je model Maxi-Cosi Leona². Je prostorný i pro větší dítě. Leh má skoro úplný a je velmi podobný tomu, když dítě spí v postýlce s hlavou položenou na polštáři. Nosnost sedáku má také 22 kg.

Z těch cenově dostupnějších, je to určitě model Petite&Mars Cross. O tomto kočárku, si také můžeš přečíst krátky článek s podrobnými informacemi.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka