Jaký kočárek vybrat?

Zodpovězené
15. črc 2021

Ahoj,

přemýšlím o kočárku Petite&Mars Street + air ,Baby valco snap 4 trend sport , Britax b-mution 4 plus.

Požadavky:

  • stříška
  • Polohovatelné nožičky
  • Zádová opěrka do úplného lehu
  • Nafukovací kolečka
  • Pořizovací cena 7000-10 000 Kč
  • Nejlépe odpružená kolečka, ale není nutností.

Potřebuji kočárek hlavně do terénu, bydlíme na vesnici a chodíme často do lesa, ale zároveň i na cestování a skládání do auta - často jezdíme autem.

Moc děkuji za názory.

Ahoj,

děkuji moc za Tvůj dotaz. 🙂

Kočárky, které zmiňuješ, jsou si popravdě velmi podobné. Vzhledově i co se vlastností týká.

  • STŘÍŠKA: nejdelší má Petite&Mars, avšak Britax i Valco jsou mu v patách jen v centimetrech
  • POLOHOVATELNÉ NOŽIČKY: mají všechny tři
  • ZÁDOVÁ OPĚRKA DO ÚPLNÉHO LEHU: taktéž mají všechny tři, u všech je snadná a plynulá manipulace
  • NAFUKOVACÍ KOLEČKA: také mají všechny tři, avšak Britax vím, že je má opravdu extra odolná proti proražení či propíchnutí, jsou opravdu na vysoké úrovni
  • CENA: u všech tří se do limitu vejdeš
  • ODPRUŽENÍ: klasické odpružení nemá ani jeden, ale terén s nimi projedeš i tak v pohodě

Každopádně - na pomyslné první místo bych dala Britax, a to hlavně z toho důvodu, že si myslím, že Ti v terénu udělá největší službu. Testovala jsem všechny tři zmiňované kočárky a s Britaxem se mi v terénu jelo nejpohodlněji. I co se týká skládání - sama jsem Britax několik let měla a jezdila jsem malým VW Polem - Britax byl skladný, vešel se do malého kufru a složený byl raz dva jednoduchým pohybem ruky.

Pokud bys ale netrvala na ani jednom z těch, které jsi napsala, tak bych Ti na vesnici a do terénu doporučila bezkonkurenční kočárek Joie Mytrax Flex - koukni se na mé předchozí otázky/odpovědi, kde ho zmiňuji - věřím, že by Tě nadchl!

Koukni se na něj a kdyžtak mi určitě ještě napiš email, kdybys měla doplňující dotazy - ráda je zodpovím. 😉

Měj se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz