Jaký kočárek zvládne i štěrkové cesty a má pevnější konstrukci?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

chtěla bych poradit při výběru kočárku v cenové relaci do 19 000 Kč. Nejlépe trojkombinace. Musí být dobře odpružený, vhodný i na štěrkové cesty. Měl by mít pevnější konstrukci, která se po chvilce nerozhrká a s přiměřeným místem pro dítě.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

takových kočárků je na trhu mnoho. Mohla bych Ti sem jmenovat celou řadu takových kočárků. Je důležité, abys uvedla více kritérií výběru, čímž se zúží možnosti.

Pro inspiraci, která kritéria jsou pro výběr kočárku důležitá, Ti sem připínám moji nedávnou odpověď. Najdeš v ní shrnutí informací, které jsou potřebné ke správnému výběru kočárku:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka